банер
ФУСТАН

за нас

Едношалтерско решение за вашите проблеми, од дизајн, набавка на материјали, производство и испорака.

Со невидена исплатливост, флексибилни методи на соработка, извонредно производство, Auschalink ќе го создаде највредниот бренд за облека за вас!

Прочитај повеќе

Производи

жешкопроизвод

Auschalink е прилагоден производител на облека што може да ви помогне да произведувате кошули, блузи, фустани, панталони, здолништа, шорцеви, блузи, јакни, палта, маици и пот кошули.Сликите подолу се неколку примери на предмети што ги направивме за клиенти ширум светот.Повеќе примери на нашата страница за производи.Ние сме специјализирани за OEM услуга.Ова значи дека секоја облека што ја имате на скица може да биде прилагодена за вас според вашите барања.Ако имате подготвен дизајн што сакате да го произведете, контактирајте не со детали и ние веднаш ќе ви одговориме!

Зошто да не изберете нас

информации за вести

Прочитај повеќе

Наш партнер

Како професионален производител на облека, соработувавме со различни купувачи за големо производство на облека ширум светот, вклучувајќи познати меѓународни брендови за модна облека од висока класа, најпродавани брендови на синџири облека, локални брендови за модна облека во различни земји, OEM/ODM /компании за облека по нарачка, и разни канцеларии за дизајнирање и купување облека и трговци итн.

 • партнер (1)
 • партнер (2)
 • партнер (3)
 • партнер (4)
 • партнер (5)
 • партнер (6)
 • партнер (7)
 • партнер (8)
 • партнер (9)
 • партнер (10)
 • партнер (11)
шуанфу